Mistrzowie Warsztatów

Romek i Mykonos

„Dobra sztuka niczym skalpel przecina maskę otępiałej codzienności i przywraca nas do życia, do czucia. Pokazuje to, co dzieje się w środku.”
– Chris Orwig

Czujemy, że obraz o wiele mocniej i szybciej dociera do podświadomości niż słowo. Natychmiast uruchamia w nas pokłady tego co nieznane i nieodkryte. Poprzez obraz szybciej możemy dotrzeć do prawdziwych JA. Błyskawicznie możemy zobaczyć co ukrywa nasza MASKA.
Zdjęcie Maski zrobimy przy użyciu sztuki fotografii, w uważności w byciu z drugą osobą, w emaptii, w ciele, wspierając cały proces ciepłem i otuleniem.

Prowadzący:

Romek – niestrudzony poszukiwacz własnej drogi życia. Fotograf (autor projektu  „Portret Współczesnego Mężczyzny”, „Moc Kobiety”), absolwent „Szkoły Pschychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała”, słuchacz studiów podyplomowych „Fotografia w terapii i rozwoju osobistym”, trener biznesu, bębniarz, ojciec, partner. Ciekawski eksplorator tego co za horyzontem znanych faktów i danych.

Facebook: Romuald Krysiak

Mykonos – pokorny i niesforny eksperymentator Życia. Mężczyzna, ojciec, partner, odważny podróżnik przez iluzje i ułudę ku prawdzie, bliskości i miłości. Pasja: relacje damsko-męskie.

Misja: zbliżanie ludzi.

Udostępnij tę stronę
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O NAS
Festiwal Mokosz Festiwal, podczas którego odnajdziesz drogę do ŹRÓDŁA, drogę do siebie.
Festiwal, dzięki któremu poczujesz w sobie siłę i przestrzeń, by tą drogą podążyć.
Festiwal, który otworzy Ci oczy na PRAWDĘ, odbuduje Twój ludzki byt, uwolni i wyzwoli.
©Copyright 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone |
Code & Design:
ARMAWEB