Mistrzowie Warsztatów

Natalia Holurna

O Natali

Natalia Jest holistyczną terapeutką zajmującą się budową równowagi pomiędzy ciałem a umysłem.

Dla osiągnięcia takiego celu miedzy innymi wykonuję autorski, intuicyjny masaż całego ciała oraz wykorzystuję inne opisane dalej techniki i metody.
Jest certyfikowaną Facylitatorką SUNDAO, ISM, konsultantką Totalnej Biologii , instruktorką treningu na linach Alfa Gravity oraz trenerką terapii ruchem.

Prowadzi praktykę SUNDAO; ISM (Integralna Somatyczna Metoda pracy z ciałem).

W swojej autorskiej metodzie masażu łączę techniki zaczerpnięte z osteopatii, masażu meridianowego, masażu wisceralnego (starosłowiańskiego) brzucha , masażu klasycznego, masażu Kobido.

Dodaję do tego pracę z emocjami i energią oraz praca nad czakrami.

Wszystkie te elementy tworzą uzdrawiającą terapią dla ciała i duszy.

Czym jest terapia holistyczna?

Terapia holistyczna jest formą

terapii różnych zaburzeń medycznych i emocjonalnych i obejmuje podejścia, które są poza konwencjonalnym, głównym nurtem leczenia.

Przyjmuje podejście do całej osoby, które podkreśla, że nie patrzy tylko na jeden aspekt zdrowia danej osoby, ale zamiast tego poprawia i leczy wszystkie aspekty jej życia.

W zintegrowanym podejściu konwencjonalne i alternatywne terapie są stosowane razem, na przykład psychoterapia i leki wraz z akupunkturą i jogą.

Jak działa terapia holistyczna Idealnie, terapia holistyczna działa w wyniku współpracy między profesjonalistą a osobą leczoną.

Wspólnie opracowują oni zindywidualizowany plan leczenia, który obejmuje zarówno terapie tradycyjne, jak i alternatywne – takie jak terapia holistyczna.

Podejście holistyczne wykorzystuje podejścia naukowe, koncentruje się na zapobieganiu, gdy jest to możliwe, i wykorzystuje moc organizmu do samoleczenia.

Udostępnij tę stronę
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O NAS
Festiwal Mokosz Festiwal, podczas którego odnajdziesz drogę do ŹRÓDŁA, drogę do siebie.
Festiwal, dzięki któremu poczujesz w sobie siłę i przestrzeń, by tą drogą podążyć.
Festiwal, który otworzy Ci oczy na PRAWDĘ, odbuduje Twój ludzki byt, uwolni i wyzwoli.
©Copyright 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone |
Code & Design:
ARMAWEB