Mistrzowie Warsztatów

Anna Paradowska

Pierwotna Pieśń Ziemi – koncert relaksacyjny

Pierwotna Pieśń Ziemi to autorska muzyka intuicyjna, która wydobywa się naturalnie z wnętrza. Jest to kojący i czuły śpiew, który działa bardzo uspokajająco na układ nerwowy. Uzdrawiająca wibracja wydobywająca się z bębna przeniknie Twoje ciało, aby dotrzeć do każdej przestrzeni w Tobie i ukoić to, co jest do ukojenia. Tutaj uzdrowienie i transformacja zachodzi w lekkości, to się po prostu wydarza. Wystarczy, że pozwolisz Sobie na chwilę rozluźnienia, reszta wydarzy się sama. Pierwotna Pieśń Ziemi przeniknie Cię, aby przywrócić stan równowagi w Twoim Ciele, Umyśle i Duszy. Rytm bębna będzie przepleciony dźwiękami dzwonków oraz innych magicznych instrumentów.

Facebook: Anna Paradowska

Anna Paradowska, Trenerka Czucia, Psycholog Nowej Ziemi, przypomina ludziom, że źródło wiedzy i miłości jest w nich samych. Prowadzi konsultacje indywidualne, specjalizuje się w tematach nadużyć seksualnych, toksycznych relacji i świadomie przeżywanej depresji, czyli tzw.

Ciemnej Nocy Duszy.

Poprzez świadome, trzeźwe i wielowymiarowe spojrzenie zamienia ciężkość w lekkość, wykonuje masaż intuicyjny, prowadzi trening Czucia „Ani Trochę Jogi” i śpiewa Pierwotną Pieśń Ziemi

Więcej informacji: https://annaparadowska.com.pl/

Udostępnij tę stronę
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O NAS
Festiwal Mokosz Festiwal, podczas którego odnajdziesz drogę do ŹRÓDŁA, drogę do siebie.
Festiwal, dzięki któremu poczujesz w sobie siłę i przestrzeń, by tą drogą podążyć.
Festiwal, który otworzy Ci oczy na PRAWDĘ, odbuduje Twój ludzki byt, uwolni i wyzwoli.
©Copyright 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone |
Code & Design:
ARMAWEB